SÁDROKARTONOVÉ DESKY

Sádrokartonové desky jsou praktické, lehké, dobře vypadají a snadno se tvarují, takže je lze výborně použít pro výstavbu příček, vytvoření podhledů, opláštění různých nosných konstrukcí nebo šikmých podhledů v podkroví.

V naší nabídce najdete jak klasický sádrokarton, tak sádrokarton voděodolný, vhodný při stavbě nebo rekonstrukci koupelny či kuchyně.

DŘEVOTŘÍSKOVÉ A  OSB DESKY

Dřevoštěpokové – OSB desky jsou plošně lisované desky z velkých plochých hoblin. Jsou lisované teplotou a tlakem a spojené pryskyřicí. V naší prodejně naleznete široký sortiment pro suchou výstavbu.

Dřevotřískové desky jsou vyrobené z dřevěných třísek a pojiva, které jsou následně slisované. Mají široké využité v systému suché výstavby.

CEMENTOVÉ DESKY CETRIS

Výhoda cementotřískových desek je jejich uplatnění i ve vlhkém prostředí a jsou odolné proti povětrnostním vlivům, mrazu i plísním. Jsou vyrobené ze směsi cementu a dřeva.

Většinu sortimentu máme skladem, takže vybraný materiál můžete mít doma třeba už dnes!

Odborně vyškolení prodavači vám poradí při výběru, vybrané zboží vám můžeme dovést až domů – pohodlně a bez starostí za velmi výhodných podmínek.

DODAVATELÉ SUCHÉ VÝSTAVBY

kompletní sádrokartonový systém Siniat

kompletní sádrokartonový program KNAUF

OSB deseky KRONOSPAN

cementotřískové desky CETRIS