STAVEBNINY KRUTSKÝ

Více než 20 let v poli stavebnin...

STAVEBNINY KRUTSKÝ

Vše pro Vaši stavbu...

KOMPLETNÍ SORTIMENT STAVEBNIN

Služby poskytujeme jak realizačním firmám, tak konečnému zákazníkovi.

Vedle kompletního sortimentu produktů stavebnin od výrobců Porotherm Ytong, BEST, KB BLOK, Isover a dalších, nabízíme také celou řadu doplňkových služeb.

Patří k nim kvalifikovaná montáž střešních oken Velux, fasádní studio s 3D vizualizací, kde vám poradíme s výběrem fasády i interiérů vašeho domu.

VELKÉ SKLADOVÉ HALY

Máme k dispozici nový moderní areál obchodního a logistického centra služeb, kde najdete jak stavební materiály, tak i ostatní potřeby pro dům a zahradu.

Většinu nabízeného sortimentu máme přímo skladem.

UKÁZKY FASÁD, PLOTŮ I DLAŽEB

V areálu stavebnin najdete ukázky pokládky různých typů zámkové dlažby a ukázky realizací plotů a zídek. Při vstupu do prodejny máme umístěn vzorkovník fasád s ukázkami různého provedení fasád – jak barev, tak struktur.

DOPRAVA AŽ DO DOMU

Vybrané zboží si můžete buď okamžitě odvézt sami, nebo vám na požádání zajistíme vlastní dopravu vozidlem s hydraulickou rukou až do domu – pohodlně a bez starostí za velmi výhodných podmínek.

Více o dopravě
MOŽNOSTI PLATBY

Zboží můžete zaplatit hotově nebo Vaší platební kartou. Akceptujeme karty s označením Visa, Electron, MasterCard nebo Maestro.

Za více než 20 let, během nichž se pohybujeme na trhu se stavebninami, jsme pro vás vybudovali zkušený tým pracovníků, kteří vám dokážou odborně poradit a pomoct při výběru.

Již nyní máme řadu spokojených zákazníků. Věříme, že brzy mezi ně budete patřit i vy.

Vše pro Vaši stavbu...

NAŠE NABÍDKA

Stavebniny

Kompletní nabídka stavebnin...
Nabízíme širokou nabídku stavebnin.  Od zdícího materiálu, po střešní krytinu, fasádní systémy, okapy, izolace, tak i stavební chemii, omítky a malty. Vše pro Vaši stavbu. Nabízíme výhodné nabídky při kompletním nákupu stavebnin u nás na Váš dům.

Hobby market

Pro dům, zahradu i kutily...
Vyberte si u nás vše pro Vaši zahradu. Také nabízíme ploty, palivové dřevo apod.

Elektro

Nářadí, které Vám vydrží...
Pily, brusky, vrtačky, kutilské nářadí. Nabízímer i sortiment společnosti Extol apod.